header

Juniorki i kadetki w półfinale Mistrzostw Śląska

TPL_WARP_ON .

Drużyny juniorek oraz kadetek UKS „Sokół`43 SMS AZS AWF” Katowice awansowały do Turniejów Półfinałowych Mistrzostw Śląska.

Najpierw zespół juniorek w Turnieju Ćwierćfinałowym rozgrywanym w hali OS „Kolejarz” zdobył drugie miejsce (premiowane awansem do półfinału). W pierwszym meczu nasze zawodniczki niestety po bardzo słabym meczu uległy rywalkom z KPKS „Halemba” Ruda Śląska w stosunku 0:3.W kolejnych meczach nasze zawodniczki zaprezentowały się dużo lepiej wygrywając kolejno z UKS „Centrum” Pszczyna 3:0, a następnie z UKS „Net” Piekary Śląskie również 3:0.

Natomiast kadetki Turniej Ćwierćfinałowy rozgrywały w Sosnowcu w hali byłego SMS-u przy ulicy Baczyńskiego. Nasza drużyna zdecydowanie wygrała cały turniej i awansowała do półfinału. W pierwszym meczu nasz zespół pokonał gospodynie zawodów MKS MOS „Płomień” Sosnowiec 3:2, w drugim dniu pokonał LKPS Borowno 3:0, a na koniec turnieju zwyciężył w meczu z MKS Czechowice-Dziedzice również 3:0.

Turniej Półfinałowy juniorki rozgrywać będą w dniach 22-24.01.2018r. w Dąbrowie Górniczej, natomiast kadetki w dniach 29-31.01.2018r. w Bielsku-Białej (lub w Dąbrowie Górniczej).

 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy